درباره ما

این وب‌سایت با هدف تسهیل دسترسی دانش آموزان و محصلین عزیز به خدمات مشاوره‌ای موسسه علوم ایران راه‌اندازی شده است. همه علاقه‌مندان می‌توانند از این طریق از نکات آموزشی و مشاوره‌ای اساتید مجرب این مرکز؛ استفاده کنند.

در سال ۱۳۹۰ کتابخانه و آکادمی تخصصی مشاوره علوم گستر ایرانیان با هدف ارتقا سطح علمی دانش آموزان و در جهت بهبود زمینه آموزش و پژوهش به همت خلیل ناصری پور مشاور و برنامه‌ریز کنکور و المپیاد تأسیس شد.

ketabkhaneh_1

این مرکز که پس از آموزشگاه پسرانه و دخترانه علم ایران تأسیس شد، با بهره‌گیری از به‌روزترین و پیشرفته‌ترین امکانات آموزشی و پژوهشی بستری مناسب برای مطالعه و پژوهش دانش آموزان فراهم نمود.
هم‌چنین در سال ۱۳۹۱ و در راستای کامل نمودن امکانات آموزشی، نمایندگی آزمون‌های آزمایشی گزینه دو در استان خوزستان به ایشان اعطا شد.
استاد ناصری پور در سال‌های اخیر همواره کوشیده است تا بتواند فارغ از هرگونه دغدغه‌ای در جهت پیشرفت آموزش گام بردارد و زمینه را برای تحصیل قشرهای مختلف جامعه هموار سازد.
وی هم‌اکنون رئیس اداره طرح و برنامه آموزش پرورش استان خوزستان می‌باشد و با دارا بودن مدرک مرتبط در زمینه مشاوره و برنامه‌ریزی یکی از فعالان و دلسوزان حوزه آموزش می‌باشد.

موسسه علمی آموزشی علوم گستر ایرانیان